Skip to content Skip to footer

Obóz badmintona górzno 2024

Letni Obóz Badmintona GÓRZNO 2024

Jak co roku zapraszamy na letni obóz sportowy, ukierunkowany na naukę i doskonalenie technik gry w badmintona. Jest on przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, z odrębnymi programami dla każdego poziomu wiekowego i stopnia zaawansowania sportowego.

PROGRAM

Aż do 3 specjalistycznych treningów – na hali i w terenie. Zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację, koordynację ruchową. Analiza gry w badmintona na przykładzie zawodników z czołówki światowej. Gry, konkursy, zabawy, animacje, ognisko. Kąpiele w jeziorze pod opieką ratownika wodnego!

ZAKWATEROWANIE

W budynku szkoły, w przystosowanych klasach na materacach szkolnych które będą już na miejscu. Śpiwór i poduszkę należy zabrać ze sobą.

Nazwa szkoły: Zespół Szkół w Górznie

ul. Chopina 1 87-320 Górzno

Telefon: 56 49 89 107

WYŻYWIENIE

Pełne, grupowe, posiłki przygotowują kucharki szkolne.

KADRA

Trenerzy specjalizujący się w nauce gry badmintona dzieci. Trenerzy specjalizujący się w szkoleniu starszych i doświadczonych

zawodników. Instruktorzy i opiekunowie (gry i zabawy w czasie wolnym od treningów). Opieka medyczna. Ratownik WOPR.

Koszt obozu to 2 200 zł brutto.

W tym:

Pełne dwa tygodnie – zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie. Sprzęt – lotki, rakiety. Duża hala sportowa – przygotowana do treningów badmintona. Profesjonalna siłownia komercyjna. Specjalistyczna i doświadczona kadra trenerska, medyczna i opiekuńcza. Pamiątkowe prezenty obozowe. Woda na treningi.. i inne atrakcje przygotowane przez kadrę.

+Cena nie obejmuje transportu!

(dojazd z Olsztyna we własnym zakresie)

ZAPISY

badsportcamp@gmail.com

(prosimy podać imię nazwisko pesel i data ur do ubezpieczenia NNW, ewentualna dieta i chęć uzyskania rachunku- odpiszemy i odeślemy wszelkie istotne informacje)

info:

Andrzej Gajewski 881 666 880

Tomasz Lipski 504 813 135

Zapraszamy!